درباره ما

درباره تیوان
اشتیاق خستگی ناپذیر برای نوآوری در مراقبت های بهداشتی و درمانی
چشم انداز ما
توسعه آینده مراقبت های بهداشتی و درمانی

درباره ما

کشف کنید که ما کی هستیم ، چه کاری انجام می دهیم و چرا این کار را انجام می دهیم

شرکت تیوان تجهیزطب با هدف طراحی و تولید نرم افزارها وتجهیزات پزشکی تاسیس شده است. ما معتقدیم که ترکیب دقیق و ماهرانه ای از تجربه و تکنولوژی همیشه نتایج درخشانی به همراه می آورد. در این راه با بهره گیری از دانش ، تجربه و تخصص اعضای تیم پزشکی و انگیزه و خلاقیت مهندسین جوان فرهیخته ، سعی کردیم از پتانسیل های علم مهندسی بهره برداری کنیم و از این طریق بتوانیم کیفیت خدمات پزشکی را ارتقا دهیم. چشم انداز ما این است که به عنوان برجسته ترین شرکت پیشرو در زمینه طراحی ، تولید و تهیه نرم افزار و سخت افزار پزشکی تبدیل شویم.

ما وضع موجود را به چالش می کشیم و به طور مداوم مرزهای فناوری و تفکر خود را تحت فشار قرار می دهیم تا یک بستر واقعاً نوآورانه و در حال تحول برای تأمین نیازهای  بخش مراقبت های بهداشتی و درمانی ارائه دهیم.

ما علاقه وافری به نوآوری در سلامت داریم و برای رفع نیازهای همیشه در حال تغییر جامعه بهداشت و درمان بی وقفه کار می کنیم

ماموریت ما

در چشم انداز چالش برانگیز مراقبت های بهداشتی امروز ، سازمان های مراقبت های بهداشتی به شریکی مبتکر نیاز دارند که بتواند جریان کار بالینی را افزایش دهد ، درآمد را افزایش دهد ، تجربه بیمار را مدرن کند و هزینه های عملیاتی را کاهش دهد.
پلتفرم مبتنی بر ابر ما برای مدیریت چرخه درآمد (RCM) ، پرونده سلامت الکترونیکی (EHR) ، هوش تجاری ، سلامت از راه دور و مدیریت تجربه بیمار (PXM) شما را قادر می سازد:

چشم انداز ما

یک رهبر قابل اعتماد در راه حل های سلامت ابری

در تیوان، اشتیاق ما کمک به متخصصان پزشکی و برآورده کردن تقاضا برای ارائه مراقبت بهتر از بیمار است.

به همین دلیل ما یک سیستم مدیریت بالینی و عملی را طراحی کرده ایم که استفاده از آن آسان است ، از طریق تلفن همراه امکان پذیر است و باعث می شود تا وقت شما برای تمرکز بر روی مهمترین چیز متمرکز شود: بیمار

به عنوان یک پلت فرم مدیریت بالینی و عملی در یک “اکوسیستم مراقبت متصل” جدید و قدرتمند برای بهینه سازی عملیات، بهبود عملکرد مالی و ارائه تجربیات بهتر

tireless

خستگی ناپذیر هستیم

ما وضع موجود را به چالش می کشیم و به طور مداوم مرزهای فناوری و تفکر خود را تحت فشار قرار می دهیم تا یک بستر واقعاً نوآورانه و در حال تحول برای تأمین نیازهای بخش مراقبت های بهداشتی و درمانی ارائه دهیم.

مورد اعتماد هستیم

ما معتقدیم که مسئولیت پذیری ، همراه با صداقت ، به شرکت ما این امکان را می دهد تا در داخل و خارج موفق باشد. مشتریان ما، به ما اعتماد می کنند و ما این اعتماد را بسیار جدی می گیریم.

loyal

وفاداریم

ما به چشم انداز ، مردم و مشتریان خود وفادار هستیم. ما به چیزی کمتر از دستیابی به آینده ای بهتر برای مراقبت های بهداشتی رضایت نمی دهیم و با تاکتیک های کوتاه مدت مانع تلاش های خود نمی شویم.

در کنار هم بهتر خواهیم بود

ما در بهداشت و درمان انقلابی ایجاد کرده ایم و تشخیص می دهیم که به تنهایی نمی توانیم این کار را انجام دهیم. ما برای شرکای صنعت ، همتایان و مشاوران خود و تخصصی که دارند ارزش قائل هستیم.