سوالات متداول

احتمالاً پاسخ خود را در اینجا خواهید یافت
اگر چیزی را که بدنبال آن هستید پیدا نکردید با ما تماس بگیرید

نرم افزار مبتنی بر Cloud برنامه ای است که می تواند بدون نیاز به خرید یا نصب هرگونه نرم افزار یا سرور ، تمام نیازهای عملی شما را از طریق مرورگر وب به طور موثر ارائه دهد. با این کار بار فناوری اطلاعات و هزینه های پیشین شما کاهش می یابد.

پس از درخواست نسخه نمایشی ، تیم فروش ما با شما تماس می گیرد و سیستم را به شما نشان می دهد ، در پایان نسخه آزمایشی یک حساب آزمایشی برای شما ایجاد می شود که در آن تمام گزینه های سیستم را در اختیار خواهید گرفت و ایده ای خواهید داشت در مورد نحوه کار آن پس از پایان دوره آزمایشی ، اگر می خواهید ادامه دهید ، حساب آزمایشی به حساب واقعی شما تبدیل می شود!

به هر تعداد که نیاز دارید ، افزودن مکان جدید فقط با چند کلیک انجام می شود.

ما از اکثر سیستم عامل ها و دستگاه های مهم پشتیبانی می کنیم. پیشنهاد ما این است که با ارائه دهنده فناوری اطلاعات خود کار کنید تا اطمینان حاصل کنید که سیستم عامل های شما به روز هستند ، نرم افزار آنتی ویروس نصب کرده اند و می توانند با یکی از اصلی ترین مرورگرهای وب نصب شده به اینترنت متصل شوند.

بله ما از آخرین فناوری امنیتی موجود استفاده می کنیم ، اطمینان داشته باشید که از تمام اطلاعات شما پشتیبان گیری و محافظت می شود 24/7.

بله. برنامه ی ما بروی انواع سیستم عاملها از جمله  windos, mac, android, ios و… اجرا می شود و به شما این امکان را می دهد تا در هر زمان و از هر دستگاهی به نرم افزار خود دسترسی پیدا کنید.

تیم پشتیبانی فنی ما می تواند در ساعات اداری از طریق تلفن ، ایمیل و واتساپ به شما کمک کند.

بله، مشکلی برای اضافه کردن اطلاعات قبلی شما وجود ندارد و سیستم ما به طور خودکار و منظم از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه می کند.